Header SKR





Nieuws Flash
Techniek Training NIEUW Vanaf September voor u7
t.e.m u13

Meer Info contact Truant Chris
chris.truant@telenet.be of 0498/20.00.15

Schrijf nu in voor eerste sessie

Contactlinks van Fanion

Ploegnaam: BESELARE K.E.V.C.

Straat: Geluwestraat
Gemeente: 8980 Beselare
Telefoon: 057/46.77.08

Gerechtigd correspondent: EVERAERT ERIC
Straat: Beselarestraat 139,
Gemeente: 8980 Zonnebeke
Telefoon: 057/466006
GSM:
Email: info@kevc-beselare.be
Clubkleuren: GEEL - ROOD - ROOD - GEEL

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: HOOGLEDE K.F.C. EENDRACHT

Straat: Oude Rozebekestraat 55A
Gemeente: 8830 Hooglede
Telefoon: 051/22 33 67

Gerechtigd correspondent: Jean-Pierre Somers
Straat: Pr. Jos. Charlottestraat 10
Gemeente: 8800 Roeselare
Telefoon: 051 22 10 84
GSM: 0479 33 84 26
Email: jean_pierre_somers@hotmail.com
Clubkleuren: BLAUW - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: HOUTEM F.C.

Straat: rue du Cornet d'en Haut 17
Gemeente: 7781 Houthem
Telefoon: 056/558252

Gerechtigd correspondent: Gryson Rene
Straat: Ch De Wervik 196
Gemeente: 7780 Comines-Warneton
Telefoon: rgryson@hotmail.com
GSM: 0475/559168
Email:
Clubkleuren:

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: HOUTHULST K.W.S.

Straat: Brs Xaverianenstraat
Gemeente: 8650 Houthulst
Telefoon: 051/ 70.53.76

Gerechtigd correspondent: Christophe Courdain
Straat: Leurdersstraat 18
Gemeente: 8650 Houthulst
Telefoon:
GSM: 0499 28 85 43
Email: christophe.courdain@telenet.be
Clubkleuren: ORANJE - PAARS - ORANJE

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: JESPO COMINES-WARNETON R

Straat: Chemin du moulin du boeuf
Gemeente: 7784 Warneton
Telefoon: 056/55.78.08

Gerechtigd correspondent: VANDERMARLIERE JACQUES
Straat: CHEMIN DES QUATRE ROIS 6
Gemeente: 7784 Warneton
Telefoon: Privé 056/558484 Bureel 056/556464
GSM: 0476/358484
Email: jvdmarliere@hotmail.com
Clubkleuren: ROOD - WIT - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: LOPPEM K.S.

Straat: Begonialaan Stormvogelsplein
Gemeente: 8210 Loppem
Telefoon: 050 82 30 53

Gerechtigd correspondent: Marc De Laere
Straat: Van Hammelaan 5
Gemeente: 8210 Loppem
Telefoon: 050 82 32 24
GSM: 0486 40 40 68
Email: delaere.marc@scarlet.be
Clubkleuren: ORANJE - ZWART

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: Becuwe Franky
Tel - GSM: 050 38 08 12 / 0476 26 51 66
Email: franky_becuwe@hotmail.com



Ploegnaam: MIDDELKERKE - LEFFINGE K.G.S.

Straat: Vaartdijk-Zuid 19
Gemeente: 8432 Leffinge
Telefoon: 0498/38.93.47

Gerechtigd correspondent: Vansnick Jozef
Straat: Hendrik Conscienseplein 10
Gemeente: 8431 Wilskerke
Telefoon:
GSM: 059/30.29.03
Email: kgs@voetbalmiddelkerke.be
Clubkleuren: BLAUW - WIT - GEEL

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: NIEUWKERKE S.K.

Straat: Steenwerkstraat 21
Gemeente: 8950 Heuvelland
Telefoon: 057/44.62.27

Gerechtigd correspondent: CLEENEWERCK JACQUES
Straat: NIEUWKERKESTRAAT 68
Gemeente: 8950 Heuvelland
Telefoon: 057/445411
GSM:
Email: Cleenewerck.Jacques@pandora.be
Clubkleuren: ROOD - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: NIEUWPOORT K.S.V.

Straat: O.L.Vrouwstraat 18
Gemeente: 8620 Nieuwpoort
Telefoon: 058/23.76.78

Gerechtigd correspondent: Rommens Damian
Straat: Recolettenstraat 6
Gemeente: 8620 Nieuwpoort
Telefoon:
GSM: 0497/539110
Email: damian.rommens@pandora.be
Clubkleuren: GEEL - ZWART

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: POPERINGE K.F.C.

Straat: Ouderdomseweg 3 , Sportzone “ Don Bosco “
Gemeente: 8970 Poperinge
Telefoon: 057/33.76.74

Gerechtigd correspondent: BRUNFAUT FILIP
Straat: ‘t Appelgoedje 26 ,
Gemeente: 8970 Poperinge
Telefoon:
GSM: 0475/47.85.86
Email: filip.brunfaut@skynet.be
Clubkleuren: ROOD - GEEL

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: PROVEN T.S.C

Straat: Roesbruggestraat
Gemeente: 8970 Proven
Telefoon: 057/30.02.96

Gerechtigd correspondent: Aernout Bernard
Straat: PROFESSOR RUBBRECHTSTRAAT 109
Gemeente: 8972 Roesbrugge-Haringe
Telefoon: 057-30.12.08
GSM: 0485 53 37 37
Email: bernard.aernout@telenet.be
Clubkleuren: Paars-Wit - Paars

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: RENINGELST S.K.

Straat: Vlamertingseweg 2Y
Gemeente: 8970 Reningelst
Telefoon: 057/33.79.57

Gerechtigd correspondent: Stefaan Colpaert
Straat: Pastoorstraat 35a
Gemeente: 8970 Reningelst
Telefoon: 057/33.70.95
GSM:
Email: stef.colpaert@telenet.be
Clubkleuren: ROOD - ZWART

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: Pascal Vandermeulen
Tel - GSM: 0497/75.62.24
Email: pascal.vandermeulen@telenet.be



Ploegnaam: VEURNE K.S.V.

Straat: Noordstraat 142 (Will Tura Sportpark)
Gemeente: 8630 Veurne
Telefoon: 058/31 33 34

Gerechtigd correspondent: Pieter Kesteloot
Straat: ZWARTE NONNENSTRAAT 18
Gemeente: 8630 Veurne
Telefoon: 058/533131
GSM: 0496 80 92 89
Email: info@ksvveurne.be
Clubkleuren: Geel - Groen

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: CAUWELIER DANNY
Tel - GSM: 0479/27 84 36 - 058/31 63 63
Email: danny.cauwelier@skynet.be



Ploegnaam: WESTENDE D.A.V.O.

Straat: Zandstraat 26
Gemeente: 8434 Westende
Telefoon: 058/23.95.56

Gerechtigd correspondent: RENTY ETIENNE
Straat: HEIDESTRAAT 55
Gemeente: 8434 Westende
Telefoon: 058/238650(thuis) 058/239556
GSM: COUSSAERT PETRA : 0472/728362
Email: coussaertpetra@msn.com
Clubkleuren:

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: WESTROZEBEKE S.K.

Straat: Ommegang-Noord 16
Gemeente: 8840 Westrozebeke
Telefoon: 051/78.01.20

Gerechtigd correspondent: REYNAERT DIRK
Straat: NEERHOFWEG 9
Gemeente: 8840 Staden
Telefoon: 051-77.07.65
GSM:
Email: dirk.reynaert@belgacom.be
Clubkleuren:

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: ZONNEBEKE S.C.

Straat: Langemarkstraat 39
Gemeente: 8980 Zonnebeke
Telefoon: 051/77.04.00

Gerechtigd correspondent: Doolaeghe Petra
Straat: Ieperstraat 115
Gemeente: 8980 Zonnebeke
Telefoon:
GSM: 0479/752302
Email: Ieperstraat 115
Clubkleuren: BLAUW - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: Luc Titeca
Tel - GSM:
Email:







Created & designed by SandComp.be 2017