Header SKR





Nieuws Flash
Techniek Training NIEUW Vanaf September voor u7
t.e.m u13

Meer Info contact Truant Chris
chris.truant@telenet.be of 0498/20.00.15

Schrijf nu in voor eerste sessie

Contactlinks van Miniemen - U13

Ploegnaam: BESELARE K.E.V.C.

Straat: Geluwestraat
Gemeente: 8980 Beselare
Telefoon: 057/46.77.08

Gerechtigd correspondent: EVERAERT ERIC
Straat: Beselarestraat 139,
Gemeente: 8980 Zonnebeke
Telefoon: 057/466006
GSM:
Email: info@kevc-beselare.be
Clubkleuren: GEEL - ROOD - ROOD - GEEL

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: DADIZELE V.K.

Straat: Oliekotstraat zn
Gemeente: 8890 Dadizele
Telefoon: 056/50.43.32

Gerechtigd correspondent: DEKOKER THIERRY
Straat: KAPELLEVELD 5
Gemeente: 8890 Dadizele
Telefoon: 056/504859
GSM: 0472/778475
Email: kokkieboy05@telenet.be
Clubkleuren: Blauw - Blauw - Blauw

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: DIKKEBUS SPARTA

Straat: Kerkstraat
Gemeente: 8900 Dikkebus
Telefoon: 0477.33.96.27

Gerechtigd correspondent: VERKRUYSSE LUDO
Straat: WINDEWEG 42
Gemeente: 8900 Dikkebus
Telefoon:
GSM: 0477/339627
Email: spartadikkebus@hotmail.com
Clubkleuren: Geel - Rood

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: GELUVELD B.S.

Straat: Kasteelstraat 8A
Gemeente: 8980 Geluveld
Telefoon: 057/46.89.13

Gerechtigd correspondent: DURNEZ RONNY
Straat: ZANDVOORDEPLAATS 43
Gemeente: 8980 Zonnebeke
Telefoon: 057/466274
GSM:
Email:
Clubkleuren: Geel - Blauw

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: HOUTEM F.C.

Straat: rue du Cornet d'en Haut 17
Gemeente: 7781 Houthem
Telefoon: 056/558252

Gerechtigd correspondent: Gryson Rene
Straat: Ch De Wervik 196
Gemeente: 7780 Comines-Warneton
Telefoon: rgryson@hotmail.com
GSM: 0475/559168
Email:
Clubkleuren:

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: JESPO COMINES-WARNETON R

Straat: Chemin du moulin du boeuf
Gemeente: 7784 Warneton
Telefoon: 056/55.78.08

Gerechtigd correspondent: VANDERMARLIERE JACQUES
Straat: CHEMIN DES QUATRE ROIS 6
Gemeente: 7784 Warneton
Telefoon: Privé 056/558484 Bureel 056/556464
GSM: 0476/358484
Email: jvdmarliere@hotmail.com
Clubkleuren: ROOD - WIT - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: KRUISEKE SPARTA

Straat: Tabakstraat 29Y
Gemeente: 8940 Kruiseke
Telefoon: 056/31.06.65

Gerechtigd correspondent: Ugille Eric
Straat: Hoogland 16
Gemeente: 8940 Wervik
Telefoon: 056/313832
GSM:
Email: sparta.kruiseke@in.wervik.be
Clubkleuren: GROEN - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: Marina Vereecke
Tel - GSM: 0498/27.60.79
Email: marina.vereecke@telenet.be



Ploegnaam: MENEN K.F.C.TOEK.

Straat: Volkslaan
Gemeente: 8930 Menen
Telefoon: 056/51.53.57

Gerechtigd correspondent: VANDENNEST MARIO
Straat: ONTVOOGDINGSSTRAAT 48
Gemeente: 8930 Menen
Telefoon: 056/511932
GSM:
Email: mariovandennest@gmail.com
Clubkleuren: Wit - Zwart - Zwart

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: NIEUWKERKE S.K.

Straat: Steenwerkstraat 21
Gemeente: 8950 Heuvelland
Telefoon: 057/44.62.27

Gerechtigd correspondent: CLEENEWERCK JACQUES
Straat: NIEUWKERKESTRAAT 68
Gemeente: 8950 Heuvelland
Telefoon: 057/445411
GSM:
Email: Cleenewerck.Jacques@pandora.be
Clubkleuren: ROOD - WIT

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: PLOEGSTEERT-BIZET U.S.

Straat: Rue D' Armentieres 146
Gemeente: 7782 Ploegsteert
Telefoon: 056/58.71.21

Gerechtigd correspondent: CASTRIQUE JEAN
Straat: RUE D'ARMENTIERES 21
Gemeente: 7782 Ploegsteert
Telefoon: 056.588856
GSM:
Email:
Clubkleuren: ORANJE - ZWART

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: PROVEN T.S.C

Straat: Roesbruggestraat
Gemeente: 8970 Proven
Telefoon: 057/30.02.96

Gerechtigd correspondent: Aernout Bernard
Straat: PROFESSOR RUBBRECHTSTRAAT 109
Gemeente: 8972 Roesbrugge-Haringe
Telefoon: 057-30.12.08
GSM: 0485 53 37 37
Email: bernard.aernout@telenet.be
Clubkleuren: Paars-Wit - Paars

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: RENINGELST S.K.

Straat: Vlamertingseweg 2Y
Gemeente: 8970 Reningelst
Telefoon: 057/33.79.57

Gerechtigd correspondent: Stefaan Colpaert
Straat: Pastoorstraat 35a
Gemeente: 8970 Reningelst
Telefoon: 057/33.70.95
GSM:
Email: stef.colpaert@telenet.be
Clubkleuren: ROOD - ZWART

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: Pascal Vandermeulen
Tel - GSM: 0497/75.62.24
Email: pascal.vandermeulen@telenet.be



Ploegnaam: VOORMEZELE GS

Straat: Sint-Elooisweg De Warande
Gemeente: Sint-Elooisweg De Warande
Telefoon: 0477/42.47.02

Gerechtigd correspondent: NEELS ERIC
Straat: DIKSMUIDSEWEG 34
Gemeente: 8900 Ieper
Telefoon: Prive 057/208492 Bureel 057/217755
GSM:
Email: gold.star.voormezele@scarlet.be
Clubkleuren: Groen - Wit

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding: CUVELIER Danny
Tel - GSM:
Email:



Ploegnaam: WERVIK K. EENDRACHT

Straat: Hellestraat 1
Gemeente: 8940 Wervik
Telefoon: 0497/469886

Gerechtigd correspondent: VERSCHAEVE ACHIEL
Straat: MOLENMEERSENSTRAAT 5
Gemeente: 8940 Wervik
Telefoon:
GSM: 0473/967896
Email: kon.eendr.wervik.vzw@pandora.be
Clubkleuren:

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding:
Tel - GSM:
Email:







Created & designed by SandComp.be 2017